کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 
 

بسمه تعالي


 دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي كردستان، بزرگترين گنجينه و سرمايه علمي و معنوي اين مركز و بالطبع كشور بزرگ جمهوري اسلامي ايران محسوب مي شوند.حفظ شان و منزلت گنجينه هاي علمي كشور و بزرگداشت و تكريم جايگاه ارزنده آنان وظيفه اي بس مهم و خطير به شمار مي رود.معاونت آموزشي دانشگاه در راستاي تحقق اين مهم و احترام به وقت و سرمايه اين عزيزان سامانه ارتباط مجازي با دانش آموختگان را راه اندازي نموده است.اين سامانه با هدف پاسخگويي مستقيم و آسان به نيازهاي عمده دانش آموختگان در ارتباط با صدور انواع مدارك و گواهينامه هاي تحصيلي راه اندازي شده است.ما مفتخر از انجام اين خدمت به شما بزرگواران بوده و مشتاقانه منتظر دريافت پيشنهادات و نظرات ارزشمندتان براي ارتقاء و بهبود خدمات در اين سامانه خواهيم بود.

دانش اموختگان گرامي كه درخواست دريافت هرگونه مدرك يا گواهي را داريد ابتدا از طريق لينك مندرج در انتهاي كادر در اين سامانه ثبت نام كرده و پس از تائيد دانش اموختگي  از طريق دانشگاه، به ايميل شما كد كاربري وكلمه عبور ارسال ميشود. با وارد نمودن كد كاربري و كلمه عبور ميتوانيد درخواست خود را ارسال نماييد .( كد رهگيري موقت است و فقط با كلمه عبور وكد كاربري وارد سامانه جهت ارسال درخواست شويد) لطفا توضيحات مربوط به هر قسمت را به دقت مطالعه فرماييد يكسري ازمدارك كه نياز به  اسكن  دارند را اسكن نموده و مداركي را كه نياز به ارسال از طريق پست دارند و در توضيحات مشخص شده است را از طريق پست ارسال فرماييد.بديهي است تا دريافت مدارك ارسالي از طريق پست  توسط دانشگاه هيچگونه مدركي از طرف دانشگاه به ادرس دانش آموخته ارسال نخواهد شد.با توجه به راه اندازي اين سامانه از پذيرش حضوري دانش آموخته جهت انجام فرايند هاي تعريف شده در سامانه معذوريم.مدارك توسط شركت پست جمهوري اسلامي ايران در قبال دريافت اصل شناسنامه وكارت ملي تحويل ذينفع داده خواهد شد.در صورتيكه ذينفع در دسترس نباشد فرد ثالث ميتواند با در دست داشتن وكالت محضري واصل شناسنامه وكارت ملي مدارك را از مامور محترم پست دريافت نمايد.

آدرس:سنندج-بلوار پاسداران- پرديس دانشگاه- واحد فارغ التحصيلان-كد پستي:13446-66177
08733664648
داخلي8221

 
 هدف از ايجاد سامانه:
1. اطلاع از كليه قوانين و آئين نامه هاي آموزشي
2. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني
3. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر سنندج
4. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين
5. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان


چگونگي عضويت در سامانه
دانش آموخته گرامي نظر به اينكه دانشگاه علوم پزشكي كردستان از پذيرش حضوري دانش آموختگان جهت دريافت هرگونه مدرك معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم عضويت را از طريق لينك انتهاي صفحه با توجه به دستورالعمل تكميل نماييد و منتظر ارسال كلمه عبور ورمزپس از تاييد دانش آموختگي خود باشيد تا بتوانيد درخواستهاي خود را بدون مراجعه حضوري ارسال ومدارك را از طريق پست دريافت فرماييد.


در صورت استفاده از Gmail  و يا Yahoomail، لطفا پوشه Spam را جهت دريافت ايميل چك فرماييد.

نحوه تكميل فرم
در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي كردستان گذرانده ايد، وارد نماييد.در صورتيكه مقاطع قبلي را نيز در اين دانشگاه سپري نموده ايد انها را نيز اضافه نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
 2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، تمام مقاطعي كه در اين دانشگاه سپري شده  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.
حتما از ايميل شخصي خودتان استفاده فرماييد.

3. پس از ورود اطلاعات و ذخيره اطلاعات ، يك  كد رهگيري نمايش داده شده و همچنين به ايميل و تلفن همراه شما ارسال  مي گردد.كد رهگيري موقت است منتظر دريافت رمز وكلمه عبور براي ارسال درخواست باشيد.

5. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك  كلمه عبور  به پست الكترونيكي و تلفن همراه شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد ، حتما از امنيت پست الكترونيك و صحت شماره همراه خود مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.
6. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط  از كلمه عبوري (رمز) كه به پست الكترونيك (email يا gmail) و تلفن همراه شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(مي توانيد كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي يا تلفن همراه خود را عينا در قسمت مربوط به كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)
 جهت ورود به فرم پيش ثبت نام بر روي اين لينك كليك نماييد